logo

O nás

Carp Old School Czech Republic

Carp Old school, stará škola kaprařiny…

Již před lety, od samotného počátku kaprařiny, naši dědové a otcové lovili na dodnes veleúspěšnou nástrahu jménem kukuřice. Nápad vytvořit již vařená zrna kukuřice a partiklu vznikl již před několika lety. Začali jsme s výrobou původně pouze pro své využití, ale poptávka kamarádů a známých rostla a nejčastějším důvodem, proč si kukuřici nebo partikl nepřipraví sami, byl ten, že na to zkrátka nemají čas. V dnešním světě je výroba tak efektivní návnady a nástrahy, jakou bezesporu vařená kukuřice nebo vařený partikl je, opravdu časově náročnou aktivitou. Proto přicházíme my s naší efektivní nástrahou!

Vyrábíme veškeré výrobky, ať už kukuřici nebo mix partiklu, zcela přírodně a bez žádných chemických přídavků a konzervantů. Vše je 100% přírodní a jsme jediní svého druhu v Evropě.  Ryby naše produkty velmi dobře tráví a díky tomu přijímají potravu po celou dobu našeho lovu nebo vnadění.

Náš sortiment Vám nabízíme ve vakuově balených sáčcích, a to ve velikostech 5 a 14 Kg. Troufáme si říci, že tímto krokem jsme vyplnili mezeru na trhu, protože žádná jiná firma na světě nenabízela vařený partikl a zrna kukuřice v tolika příchutích, k tomu ve vakuově balených obalech a velkém množství.